Leki nasenne na receptę

Przyczyn bezsenności może być wiele. Mogą za nią stać takie choroby jak nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca czy astma. W przypadku bezsenności, która trwa już od dłuższego czasu, należy się skonsultować z lekarzem, który na podstawie wyników zleconych badań postara się wdrożyć odpowiednie leczenie, które wyeliminuje problem.

W dzisiejszych czasach to jednak stres jest głównym powodem bezsenności. Życie w ciągłym biegu, wymagania stawiane przez pracodawców oraz natłok problemów mogą sprawić, że długo po położeniu się do łóżka sen nie będzie nadchodził. W przypadku chwilowych problemów ze snem rozwiązaniem mogą się okazać leki nasenne na receptę.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki leków

Leki nasenne na receptę – rodzaje

Leki nasenne wydawane na receptę można podzielić na trzy główne rodzaje:

Leki nasenne na receptę

Leki nasenne – jak otrzymać receptę?

Jeśli borykasz się z problemami ze snem, które spowodowane są stresem lub przemęczeniem, nie musisz już udawać się do tradycyjnego gabinetu lekarskiego po receptę na lekarstwa. Dziś możesz zamówić ją za pośrednictwem naszego portalu e-recepta.net. Jak możesz otrzymać receptę? Wpisz w wyszukiwarkę nazwę leku, który dotychczas przyjmowałeś, wypełnij szczegółowo formularz wywiadu lekarskiego, a następnie opłać konsultację medyczną.

Jak szybko wystawiana jest recepta na leki nasenne?

Standardowy czas oczekiwania na receptę online na leki nasenne to około kilkunastu minut. Jedynie w wyjątkowych przypadkach i między godzinami 20:00 a 8:00 rano może się on wydłużyć do 24 godzin. Kod z recepty zostanie do Ciebie wysłany na numer telefonu lub wskazany adres mailowy. Receptę możesz wykupić w każdej aptece w Polsce.

Najpopularniejsze leki nasenne:

Brakuje jakiegoś leku?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki