Błyskawiczna E-recepta
bez wychodzenia z domu

Konsultacje lekarskie online – szybka pomoc specjalistów

Jesteśmy platformą, która ułatwia kontakt pacjenta z lekarzem. Dzięki e-recepta.net możesz zaoszczędzić czas i w bardzo szybki sposób skontaktować się ze specjalistą, zamiast tracić czas na kolejki w przychodni. Na naszym portalu pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem medycznym.

Oferujemy usługi szybkich konsultacji lekarskich celem wystawienia E-Recepty (Recepta online) – takie konsultacje wykonywane są w ciągu 15 minut. Usługa E-Konsultacja pozwoli Ci umówić się z lekarzem na dogodną dla Ciebie godzinę (oczywiście jest możliwość jak najszybszego kontaktu z naszej strony, w takiej sytuacji lekarz kontaktuje się z Tobą w ciągu godziny).

Działamy 7 dni w tygodniu w godzinach 07:00 – 22:00.

Dolegliwości

Zobacz z jakimi dolegliwościami naczęściej spotykają się nasi pacjenci. Jeśli nie widzisz swojego problemu na liście skorzystaj z naszej E-Konsultacji.

Konsultacja medyczna online - czyli teleporada

Czym jest teleporada? Szybki i wygodny sposób na otrzymanie pomocy lekarskiej, podczas takiej wizyty lekarz skupia się na ocenie stanu zdrowia, analizie przesłanej dokumentacji medycznej oraz doboru odpowiedniego leczenia. W przypadku gdy jest to kontynuacja leczenia, lekarz weryfikuje zasadność i w przypadku braku przeciwskazań wystawia E-Receptę. Nasz portal świadczy pomoc nie tylko w przypadku wystawienia E-Recepty – nasi lekarze posiadają kompetencje w pełnym zakresie medycznym.

Aby skorzystać z pomocy naszych lekarzy, wybierz odpowiednią dla Twojego problemu usługę.

Dbamy o to, abyś skontaktował się z wysokiej jakości lekarzem o wieloletniej praktyce, który odpowiednio zadba o Twój stan zdrowia.

Wszystko załatwisz w trzech prostych krokach

Krok 1

Wypełnij zgłoszenie w 3 minuty i zapłać online

Krok 2

Weryfikacja zgłoszenia, rozpoczęcie telekonsultacji

Krok 3

Otrzymujesz w kilka minut SMS lub mailem E-receptę

Recepta online – szybka pomoc lekarska.

Dzięki usłudze recepta online możesz w bardzo szybki sposób otrzymać E-Recepte na leki, których aktualnie potrzebujesz. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, w której łatwo wyszukasz lek podając jego pełną nazwę lub jej fragment. Wyszukany lek możesz od razu dodać do recepty. Jeśli nie wiesz jaki lek wybrać? Możesz przejść do wywiadu bez wyboru leku – w takiej sytuacji lekarz dobierze dla Ciebie najodpowiedniejszy. W kolejnym kroku należy uzupełnić wywiad medyczny oraz opłacić konsultację. Lekarz po przeanalizowaniu wywiadu wystawi E-Receptę – oczywiście jeśli nie będzie przeciwskazań do danego leku. Lekarz może skontaktować się z Tobą mailowo lub telefonicznie jeśli będzie posiadał dodatkowe pytania lub będzie chciał zaproponować inny – odpowiadający Twoim dolegliwościom lek. Cały proces trwa 15 minut, oczywiście w wyjątkowych sytuacjach może ulec wydłużeniu. Kod do E-recepty otrzymasz SMS’em oraz mailem na podane w formularzu dane.

Dlaczego warto?

E-recepta.net to innowacyjny portal dzięki któremu łatwo umówisz się na telekonsultacje medyczną online.

Na rynku wyróżnia nas współpraca z wykfalifikowaną i certyfikowaną kadrą medyczną z różnych specjalizacji. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne i staramy się w jak najlepszy i najszybszy sposób zrealizować, co więcej wypełnisz je w zaledwie 3 min.

E-Recepta.net zapewnia:

Dostęp 7 dni w tygodniu

Prywatność

Profesjonalny zespół medyczny

Bezpieczeństwo danych

Wasze Pytania

Dla kogo jest recepta przez internet?

E-recepta online to propozycja dla wszystkich osób, które szukają wygodnego i bezpiecznego sposobu na zamówienie recepty bez wychodzenia z domu. Z naszych usług korzystają pacjenci regularnie przyjmujący określone leki, ale też osoby, które jednorazowo potrzebują określonego lekarstwa ze względu na stan zdrowia. Z naszej platformy mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

FAQ - jak działa e-recepta.net

Jeszcze nigdy nie zamawiałeś konsultacji medycznej online - teleporady? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się wątpliwości

Tak. Szczegółowe informacje w tym zakresie zawarte są w naszej polityce prywatności oraz regulaminie serwisu. Podczas realizacji usług dbamy o bezpieczeństwo stosując między innymi szyfrowanie połączeń uniemożliwiające przejęcie przekazywanych danych.
Standardowy czas oczekiwania to zaledwie kilkanaście minut, pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 07:00- 22:00. W przypadku dłuższego czasu oczekiwania prosimy skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Nasz podmiot medyczny działa w ramach prywatnej opieki zdrowotnej, w związku z tym wszystkie recepty wystawiane są z odpłatnością 100%.
Jeżeli lekarz skontaktował się z pacjentem. Kontakt może nastąpić w ramach wiadomości e-mail, wiadomości sms lub podczas rozmowy telefonicznej.
Obsługujemy wiekszość metod płatności wspieranych przez system "Przelewy24" w tym szybkie przelewy oraz przelewy BLIK.
W takim przypadku środki zwracane są na rachunek bankowy z którego dokonano opłaty.
W ramach telekonsultacji lekarz nie weryfikuje dostępności leków w aptekach. Takie informacje dostępne są w aptekach lub serwisach wskazujących dostępność leków w konkretnych aptekach.
W zależności od tego jakiego rodzaju dane osobowe pozostawiacie Państwo w naszym serwisie okresy ich przetwarzania mogą być różne. Szczegółowe informacje w tym zakresie opisane zostały w pkt.8 polityki prywatności.
Więcej FAQ

Blog - e-recepta.net

Najnowsze artykuły o zdrowiu

Nawyki zdrowotne Polaków - RAPORT 2023

Nawyki zdrowotne Polaków - RAPORT 2023

Dowiedz się więcej »

Zdrowie ogólne

Atopowe zapalenie skóry (AZS) w ciąży - jak sobie z nim radzić?

Atopowe zapalenie skóry (AZS) w ciąży - jak sobie z nim radzić?

Dowiedz się więcej »

Egzema

Oczy a cholesterol: co powinno nas zaniepokoić?

Oczy a cholesterol: co powinno nas zaniepokoić?

Dowiedz się więcej »

Wysoki cholesterol