W ofercie E-recepta.net przygotowaliśmy usługę e-konsultacji lekarskich. Dzięki niej konsultacja lekarska może odbyć się z dowolnego miejsca na ziemi. Zdalna konsultacja pozwala na przeprowadzenie wywiadu medycznego oraz wystawienie e-recepty na zakup leków, jeżeli lekarz uzna to za stosowne. Dzięki temu chore osoby nie muszą za wszelką cenę zapisywać się do lekarza pierwszego kontaktu i mogą skorzystać z porady lekarskiej bez wychodzenia z domu.

Na czym polega usługa e-konsultacji online?

Konsultacja online to bardzo wygodne i proste rozwiązanie, które bierze pod uwagę aktualne trendy rynkowe oraz ewoluujące potrzeby klientów i pacjentów. Dzięki niej Twój przypadek zbada kompetentny lekarz online, a Ty nie będziesz musiał opuszczać swojego miejsca pracy lub zamieszkania. Aby skorzystać z usługi e-konsultacji online, wypełnij formularz medyczny oraz wskaż swoje objawy. Prosimy o wskazanie szczegółowych informacji na temat trwania objawów, a także stopnia ich nasilenia. Kolejne niezbędne informacje to historia choroby i przyjmowanych leków, a także ewentualne uczulenia pacjenta na wybrane substancje czynne i pomocnicze zawarte w medykamentach. Dzięki temu lekarz online będzie w stanie odpowiednio ocenić Twój przypadek. Trafna diagnoza jest kluczem do wyleczenia pacjenta oraz zadbania o jego dobre samopoczucie i komfort.

E-konsultacja
Recepta transgraniczna

Kontakt zwrotny

Po zapoznaniu się z formularzem medycznym, doświadczony lekarz zadzwoni do pacjenta i będzie kontynuować poradę lekarską. E-konsultacja to wizyta kontrolna z wybranym specjalistą w zakresie medycyny, dzięki czemu pacjent ma pewność tego, że jego przypadkiem zajmie się doświadczony lekarz. Na podstawie objawów pacjenta oraz wywiadu lekarskiego przeprowadzanego telefonicznie, lekarz wyda konkretne zalecenia. Lek przepisany na receptę online możesz zakupić w dowolnie wybranej aptece, dzięki czemu konsultacje online to wygodne i sprawdzone rozwiązanie dla pacjentów z różnymi schorzeniami.

Konsultacja lekarska online - indywidualne podejście do pacjenta

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z pacjentów był odpowiednio zaopiekowany. Przede wszystkim podejmujemy decyzje, które są dobre dla Twojego stanu zdrowia i mają na celu uporanie się z chorobą, a także złagodzenie jej skutków. W związku z tym w formularzu medycznym należy podać dane medyczne zgodne ze stanem faktycznym. Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu lub zdrowiu pacjenta, dlatego im bardziej szczegółowe informacje w formularzu, tym łatwiej będzie lekarzowi przepisać odpowiednie leki.

Zdalna analiza wyników badań medycznych

E-konsultacja to także sprawdzone rozwiązanie wtedy, gdy chcesz skonsultować wyniki swoich badań lekarskich. Wystarczy załączyć je do formularza. W odpowiedzi telefonicznie skontaktuje się z Tobą renomowany specjalista. Trafnie oceni Twoje wyniki i wskażę na ewentualne problemy zdrowotne, jeżeli zauważy coś niepokojącego. Dzięki temu bez wychodzenia z domu otrzymasz profesjonalną analizę medyczną i zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów. Podczas rozmowy telefonicznej otrzymasz jasne wyjaśnienia dotyczące przeprowadzonych badań i Twojego stanu zdrowia.

Lekarz online a lekarz rodzinny

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy skorzystanie z usługi e-konsultacji może odpowiadać tradycyjnej lekarskiej wizycie. Wiem, że nie zawsze lekarze świadczący usługi w trakcie konsultacji medycznych są w stanie tak samo trafnie zdiagnozować chorobę u pacjenta, jednak w większości przypadków tak się dzieje. Dzięki temu nie musisz czekać na wolne terminy u lekarza rodzinnego, tylko już dziś umów się na e-konsultacje online w naszym portalu. Podaj swoje objawy oraz historię chorób i opłać konsultację. W odpowiedzi nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Zadbamy o to, byś skontaktował się z wysokiej jakości lekarzem o wieloletniej praktyce, który odpowiednio zadba o Twój stan zdrowia.

Czy lekarz w trakcie e-wizyty wystawi receptę?

Jeżeli tylko zajdzie taka konieczność, to e-wizyta kontrolna lub doraźna zakończy się wystawieniem e-recepty na zakup odpowiednich leków. Dzięki temu możliwe będzie szybkie wdrożenie skutecznego leczenia. W ten sposób zadbasz o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także szybko wrócisz do pełnej sprawności. E-konsultacja w naszym portalu pozwala na wystawienie e-recepty na zakup leków. Lekarz może wystawić również e-zwolnienie lub inne zaświadczenia, dlatego warto z tego skorzystać. W tym celu wystarczy wypełnić poniższy formularz medyczny oraz opłacić konsultację. Zadbamy o to, by zadzwonił do Ciebie super lekarz i odpowiednio zbadał Twój przypadek.

Gdzie zrealizuje e-receptę?

Jeżeli w trakcie zdalnej konsultacji medycznej otrzymaliśmy receptę, to można zrealizować ją w każdej aptece. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ już w ciągu kilkunastu minut lub kilku godzin od wysłania i opłacenia formularza, będziesz mógł wdrożyć skuteczne leczenie lub kontynuować obecną terapię. Jeżeli nie zauważasz pozytywnej zmiany, lek przez Ciebie stosowany może wymagać modyfikacji. O tym również poinformuj specjalistę w trakcie konsultacji medycznej. Dzięki temu możliwe będzie jeszcze lepsze zadbanie o twoje zdrowie.

E-zwolnienia

E-zwolnienia i inne zaświadczenia

W trakcie naszej konsultacji medycznej lekarz może wystawić różnego rodzaju zaświadczenie. Jeżeli uzna to za stosowne, to wystawi e-zwolnienie. Dzięki temu usprawiedliwisz swoją nieobecność w zakładzie pracy lub w szkole i będziesz mógł spokojnie się wykurować zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Czy zawsze otrzymam e-receptę?

W trakcie porady lekarskiej online nie zawsze musisz otrzymać e-receptę. W dużej mierze zależy to od zasadności przepisania leków, a zawsze o takiej sytuacji decyduje lekarz. Jeżeli uzna to za bezpodstawne, to e-recepta na zakup leków nie zostanie wystawiona i lekarz zarekomenduje alternatywne leczenie. Jeżeli kontynuujesz leczenie, to koniecznie musisz napisać o tym w formularzu. W takich przypadkach kontynuacja terapii wymaga przepisania kolejnej dawki leków i nasi specjaliści wezmą to pod uwagę. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i nie będzie potrzeby umawiania się do poradni stacjonarnej w tym celu.

Jak stosować leki?

Leki przepisane w trakcie konsultacji powinny być przyjmowane tylko zgodnie ze wskazówkami lekarza. Nawet jeżeli po ich zastosowaniu widać poprawę, to nie powinniśmy we własnym zakresie modyfikować dawek lub zmieniać sposobu leczenia, chyba że otrzymaliśmy w tym celu konkretne wskazówki lekarskie.

Dlaczego warto skorzystać z e-konsultacji lekarskiej?

To przede wszystkim bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz czekać na wolny termin w poradni stacjonarnej. Swoją sprawę załatwisz szybko i tanio, dzięki czemu e-receptę zrealizujesz jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego. Niezależnie od tego, czy jestem w kryzysowym momencie mojego życia, czy zależy mi po prostu na kontynuacji leczenia, wybór konsultacji medycznej w portalu E-recepta.net będzie dobrym rozwiązaniem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Czy mogą skorzystać z usługi, jeżeli byłam wieloletnią pacjentką Pani doktor w poradni stacjonarnej?

Oczywiście, że tak. Nasza usługa pomyślana jest o osobach, które cenią sobie wygodę i szybkość porady lekarskiej. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu chora osoba nie musi umawiać się w poradni stacjonarnej, co zajmuje nie tylko czas, ale i kosztuje pacjenta sporo nerwów. Zwłaszcza obecnie, gdzie powszechny jest problem z brakiem dostępności specjalistów w zakresie medycyny. Niezależnie od tego, ile lat leczycie się u danego lekarza, z powodzeniem możecie skorzystać z naszej usługi zdalnej konsultacji medycznej. Wystarczy wypełnić formularz medyczny, a w odpowiedzi lekarzy otrzymacie wskazania do leczenia. Oczywiście najpierw zostanie przeprowadzona konsultacja telefoniczna w formie wywiadu.

leki
Konsultacje online dla dziecka

Konsultacje online dla dziecka

Możesz odbyć także konsultację medyczną dla swojego dziecka. W tym celu w formularzu warto opisać dokładnie charakterystykę dolegliwości synka związanej z daną chorobą lub wskazać na problemy, z którymi boryka się Twoja córka. Lekarz dokładnie przestudiuje zgłoszenie i przepisze leczenie. W niektórych przypadkach będzie rekomendował wizytę stacjonarną u pediatry, a wszystko zależy od rodzaju schorzenia i nasilenia jego objawów.

Czy podczas e-konsultacji trafię na życzliwą osobę?

W naszej firmie starannie dobieramy specjalistów, z którymi współpracujemy. Dzięki temu cechuje nas profesjonalne podejście do pacjenta, a nad jego stanem zdrowia zawsze czuwa kompetenta osoba. Pacjenci często wracają z nami z informacją, że dzięki nam odzyskali radość życia. Możliwe jest to dzięki temu, że do współpracy wybieramy lekarzy, których cechuje nie tylko profesjonalizm, ale także wysoko rozwinięta empatia. Niedawno zadzwoniła do nas kobieta z pochwałą naszej pracy. Powiedziała: “czułam ogromną życzliwość wobec specjalisty, który pomógł mi stanąć na nogi i uporać się z problemami zdrowotnymi. Bez wątpienia polecę Was każdej kobiecie i nie tylko”. Takie słowa zawsze budują i są potwierdzeniem tego, że od lat jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie dbania o zdrowie.

Gdzie znajdą odpowiedzi na kluczowe pytania?

Na naszym portalu E-recepta.net regularnie publikujemy odpowiedzi lekarzy na najczęściej zadawane pytania przez naszych pacjentów. Jeżeli nie znaleźliście odpowiedzi na swoje wątpliwości, to warto przesłać pytanie do naszego moderatora. Pytanie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu, wraz z odpowiedzią medyczną specjalisty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Zachęcamy do skorzystania z naszej innowacyjnej usługi zdalnych konsultacji medycznych, dzięki czemu zapewnisz sobie profesjonalną usługę medyczną bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. O Twoje zdrowie zadbają renomowani specjaliści, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na wyjeździe służbowym, czy też na wakacjach. Wypełnij formularz, opłać e-konsultację i poczekaj na telefon od naszego lekarza.

Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu lub zdrowiu pacjenta, dlatego stosuj się do wskazań naszego specjalisty. Jeżeli zauważysz niepokojące objawy, to skontaktuj się z lekarzem prowadzącym.

Brakuje jakiegoś leku?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki